TECH MUGĖ

Karjerą keičiantiems suaugusiems

registracija įmonėms

Rudens „TECH mugė“ 2024 - jau Spalio 12 d.!

0
0
0
0
Dienos
0
0
0
0
Valandos
0
0
0
0
Minutės
0
0
0
0
Sekundės

„TECH mugė“ duris atvers nuo 11:00 iki 17:00 val., Litexpo (Vilnius)

TECH MUGĖ 2024 PAVASARIO PRANEŠĖJAI

Diskusija - TechKinship

  • Aliona Sosunova - Piurko, Vinted Inžinerijos direktorė
  • Rita Sakus, LitBAN bendraįkūrėja ir valdybos narė, Europos Verslo Angelų Tinklo valdybos narė.
  • Povilas Petrauskas, ICF Koučingo specialistas (MCC)
  • Justina Andrijauskaitė - Karpovičė, Adform Produkto valdymo VP
  • Diskusijos moderatorė – Vaiva Kubilaitė, Baltic Amadeus OE Technologijos Verslo padalinio vadovė.

11:40 Pokyčiai - bijoti normalu, mėgti neprivaloma

arrow up arrow up arrow up

Pokyčiai gali būti pasirinkti arba ne ir visgi beveik visais atvejais jie kelia stresą. Nes pokyčius dažnu atveju seka nežinomybė, o ji kelia nerimą ir baimę. Todėl pokytis, net ir labai teigiamas ir lauktas, beveik visada ateina su tam tikru streso lygiu. Ir visai nesvarbu ar tu studentas ar vadovas, keiti gyvenamą vietą, poziciją ar savo partnerį – jausmai labai panašūs pas visus.

Rima Kniukštienė

Area manager for Employee IT support and Access Management

12:30 IT Karjeros Keliu: Kaip Susirasti Svajonių Darbą?​

arrow up arrow up arrow up

Įžengti į IT pasaulį gali būti nelengva: kaip pasirinkti karjeros kelią? Nuo ko turėčiau pradėti, jei tiksliai nežinau, ko noriu? Kur dėti pastangas, kad karjera būtų sėkminga? Ateik ir pasisemk įkvepiančių idėjų kaip pradėti savo karjeros kelią dinamiškoje IT srityje

Andrius Šimėnas

Nortal Projektų Sėkmės direktorius

13:00 Vadovas (atsitiktinai)

arrow up arrow up arrow up

Daug žmonių pradeda karjerą IT turėdami svajonę ir/ar aiškų planą būti geru programuotoju, testuotoju, dizaineriu, analitiku. Jiems sekasi gerai, ir neilgai trukus nubraukiamas žodis „junior”, kurį pakeičia (nes vis dar sekasi gerai) žodis „senior”. Vieną dieną jiems pasiūloma (kartais gana netikėtai, bet labai primygtinai) vadovauti – komandai, projektui, departamentui. Pranešime Andrius apžvelgs keturis kampus, apie kuriuos pagalvojus jau šiandien nebus taip netikėta tapti vadovu ateityje

Mahmoud Elmahdi

Lead Developer, Team Lead at Gurtam

13:30 Demystifying software development for non-techies

arrow up arrow up arrow up

In an increasingly digital world, understanding the basics of software development is becoming essential, regardless of your background. We aim to bridge the gap between the technical and non-technical worlds by demystifying software development. Whether you’re considering a career change or simply curious about how software is created, join us as we break down the complexities of coding and explore the diverse opportunities available in the tech industry.

Dalius Kazlauskas

Vilniaus miesto CTO

14:00 Open Vilnius Unicorn VS darbas startuolyje

arrow up arrow up arrow up

Šis pranešimas tai pasidalinimas apie darbą valstybiniame sektoriuje ir suvokimą, kad tai nėra vien tik biurokratija ir popierizmas kaip, kad labai dažnai yra manoma. Čia, savivaldybėje, gali rasti tikrą darbo prasmę ir daryti tikrus darbus, kurie padeda visam Vilniaus miestui. Nors startuoliai gali atrodyti pilni nuolatinio jaudulio bei inovacijų, valstybiniame sektoriuje leidžiama ne mažiau kūrybingai pasireikšti išlaikant stabilias darbo vietas bei stabilią darbo aplinką.

Ieva Šūmakarytė

Organizacijos Women Go Tech „Acceleration" programos vadovė

14:30 Kas nutylima apie persikvalifikavimą į IT?

arrow up arrow up arrow up

Pranešimo metu Women Go Tech atstovė kalbės apie tai, kas dažnai nutylima apie persikvalifikavimą į IT sritį, apžvelgs rinkos tendencijas, darbdavių poreikius ir persikvalifikavimo procesą. Sesijos metu taip pat susipažinsite su dažniausiais profesiją keičiančių žmonių iššūkiais bei sužinosite, kas gali padėti juos įveikti.

Laurynas Spangevičius

„Revolut Bank" Operacijų vadovas

15:00 Globalią karjerą kuriu Lietuvoje

arrow up arrow up arrow up

Laurynas 10 metų karjeros siekė svetur – gyveno Anglijoje, Škotijoje, Singapūre, Niujorke, galiausiai Šveicarijoje, o tada nusprendė grįžti į tėvynę. Šiandien Laurynas yra „Revolut” Operacijų vadovas Europai. Pristatymo metu jis pasidalins savo patirtimi ir patarimais, kaip globalią karjerą kurti čia, Lietuvoje.

Dirbtuvės

“Darbas gyvenime ar gyvenimas darbe?”

Tai pokalbio ir dirbtuvių formatas viename, kurio metu Povilas Godliauskas ir Aušra Tamašauskė kalbėsis apie tai, kiek savęs esame linkę atiduoti darbui, kas yra per daug arba per mažai? Ko iš darbuotojo tikisi šiuolaikinis darbdavys ir kaip savęs nesudeginti balansuojant tarp šių dviejų sričių. Diskusijos metu labai svarbus lankytojų įsitraukimas - jie bus kviečiami užduoti klausimus, komentuoti, dalintis. 

Povilas Godliauskas - psichologas, akredituotas koučingo specialistas ir žmogiškųjų išteklių konsultantas. Aušra Tamašauskė - personalo verslo partnerė Adform.

registracija

TECH mugė 2024 pavasario dalyviai

Įmonių kvietimai į Tech Mugę!

RENGINIO METU GALĖSITE:

  • Užduoti Jums rūpimus klausimus apie persikvalifikavimą;
  • Tiesiogiai susipažinti su įmonių atstovais;
  • Sudalyvauti BLITZ darbo pokalbiuose;
  • Gauti nemokamą asmeninę karjeros konsultaciją;
  • Pasiklausyti įvairių įmonių vadovų pranešimų persikvalifikavimo temomis.

Partneriai

Rėmėjai

Event photo

APIE MUS

image20240322154252

Įvyks septintoji „Tech mugė“: lankytojus susipažinti ir diskutuoti kvies ryškiausi IT darbdaviai

Balandžio 6 d. Vilniuje vyks stipriausių informacinių technologijų (IT) srities darbdavių renginys „Tech mugė“. Jame kaip ir kasmet ryškiausi šalies IT darbdaviai lankytojams ne tik pristatys savo įmones stenduose, bet ir diskutuos apie šiandienos darbo rinką.

tech-muge-2023-vz-tm

Jau septintąjį kartą vyksianti „Tech Mugė“ – dėmesys minkštųjų įgūdžių, emocinės gerovės darbe ir HR temoms

Septintąjį kartą Lietuvoje vyksianti ir lankytojams nemokama, stipriausių IT darbdavių „Tech mugė“ duris atvers šių metų balandžio 6-ąją. Besidomintys galimybėmis persikvalifikuoti ir karjera IT srityje „Litexpo“ gyvai galės susitikti su didžiausiais sektoriaus darbdaviais, dalyvauti turinio sesijoje ir kitose programos dalyse.

image20231206154704

Tech mugė 2024 plėsis: pasiūlys daugiau skirtingų darbo pozicijų

Tik ką nutilus šeštosios „Tech mugės“ šurmuliui, organizatoriai jau planuoja artėjantį renginį. Praėjusį savaitgalį mugėje apsilankė 3 tūkst. žmonių, kurie turėjo galimybę susitikti su didžiausiais sektoriaus darbdaviais, išgirsti svarbiausias rinkos įžvalgas bei patarimus pradedantiesiems.

image20230925155350

IT perspektyvoms augant – mažėja dirbančiųjų: ieškantiems naujų profesinių iššūkių siūlo atsigręžti į pomėgius

TECH MUGĖ 2023 – vienintelė ir pirmoji Lietuvoje stipriausių darbdavių mugė, karjerą į IT keičiantiems suaugusiems. Rugsėjo 23 d. vyko šeštoji TECH mugė, kuri suteikė galimybę akis į akį susitikti didžiausiems IT sektoriaus darbdaviams ir naujų profesinių iššūkių ieškantiems žmonėms. Tiesa, šiomis dienomis susiduriama problema – IT specialistų trūkumu.

tech-muge-delfi-2023-pavasaris-publikuota

Stipriausių darbdavių „Tech mugė“ jau šeštadienį: nuo rinkos problemų iki darbuotojų išlaikymo

Šiandienės rinkos sąlygomis jau nebereikia kartoti, jog IT specialistų trūkumas yra rimta problema. Nepaisant to, šis sektorius išsiskiria savo dinamiškumu, o vakar dienos poreikiai nebūtinai atspindi modernias darbo rinkos tendencijas.

tech-muge-praneisimai-delfi-publikuota

Rudeninėje „Tech mugėje“ įkvepiantis pranešimų sąrašas

Karjeros pokyčiai be streso, kibernetinis saugumas bei slaptas darbo pokalbių receptas.

Rodyti visus įrašus
Event photo

REGISTRACIJA ĮMONĖMS

Nors darbdaviai varžosi dėl talentų, o žmonės dėl darbdavių, Tech Mugė pasitinka su šūkiu „Mes visi viena komanda" ir taip primena – mes visi esame čia kartu tam, kad turėtume naujų galimybių, dirbtume įdomesnius darbus ir kurtume gražesnę Lietuvą.

KONTAKTAI: