TECH MUGĖ

Karjerą keičiantiems suaugusiems

Jau Spalio 12 d. LITEXPO

registracija įmonėms registracija lankytojams

Rudens „TECH mugė“ 2024 - jau Spalio 12 d.!

0
0
0
0
Dienos
0
0
0
0
Valandos
0
0
0
0
Minutės
0
0
0
0
Sekundės

„TECH mugė“ duris atvers nuo 11:00 iki 17:00 val., Litexpo (Vilnius)

gradient-bg

MUGĖS MISIJA:

Parodyti, kad karjerą galima keisti nepriklausomai nuo amžiaus, o IT ir TECH sektoriai laukia naujų darbuotojų.

NORI BILIETO?

Nors dalyvavimas NEMOKAMAS, bet registracija būtina.

  TECH MUGĖ 2024 PAVASARIO PRANEŠĖJAI

  Diskusija - TechKinship

  • Aliona Sosunova - Piurko, Vinted Inžinerijos direktorė
  • Rita Sakus, LitBAN bendraįkūrėja ir valdybos narė, Europos Verslo Angelų Tinklo valdybos narė.
  • Povilas Petrauskas, ICF Koučingo specialistas (MCC)
  • Justina Andrijauskaitė - Karpovičė, Adform Produkto valdymo VP
  • Diskusijos moderatorė – Vaiva Kubilaitė, Baltic Amadeus OE Technologijos Verslo padalinio vadovė.

  11:40 Pokyčiai - bijoti normalu, mėgti neprivaloma

  arrow up arrow up arrow up

  Pokyčiai gali būti pasirinkti arba ne ir visgi beveik visais atvejais jie kelia stresą. Nes pokyčius dažnu atveju seka nežinomybė, o ji kelia nerimą ir baimę. Todėl pokytis, net ir labai teigiamas ir lauktas, beveik visada ateina su tam tikru streso lygiu. Ir visai nesvarbu ar tu studentas ar vadovas, keiti gyvenamą vietą, poziciją ar savo partnerį – jausmai labai panašūs pas visus.

  Rima Kniukštienė

  Area manager for Employee IT support and Access Management

  12:30 IT Karjeros Keliu: Kaip Susirasti Svajonių Darbą?​

  arrow up arrow up arrow up

  Įžengti į IT pasaulį gali būti nelengva: kaip pasirinkti karjeros kelią? Nuo ko turėčiau pradėti, jei tiksliai nežinau, ko noriu? Kur dėti pastangas, kad karjera būtų sėkminga? Ateik ir pasisemk įkvepiančių idėjų kaip pradėti savo karjeros kelią dinamiškoje IT srityje

  Andrius Šimėnas

  Nortal Projektų Sėkmės direktorius

  13:00 Vadovas (atsitiktinai)

  arrow up arrow up arrow up

  Daug žmonių pradeda karjerą IT turėdami svajonę ir/ar aiškų planą būti geru programuotoju, testuotoju, dizaineriu, analitiku. Jiems sekasi gerai, ir neilgai trukus nubraukiamas žodis „junior”, kurį pakeičia (nes vis dar sekasi gerai) žodis „senior”. Vieną dieną jiems pasiūloma (kartais gana netikėtai, bet labai primygtinai) vadovauti – komandai, projektui, departamentui. Pranešime Andrius apžvelgs keturis kampus, apie kuriuos pagalvojus jau šiandien nebus taip netikėta tapti vadovu ateityje

  Mahmoud Elmahdi

  Lead Developer, Team Lead at Gurtam

  13:30 Demystifying software development for non-techies

  arrow up arrow up arrow up

  In an increasingly digital world, understanding the basics of software development is becoming essential, regardless of your background. We aim to bridge the gap between the technical and non-technical worlds by demystifying software development. Whether you’re considering a career change or simply curious about how software is created, join us as we break down the complexities of coding and explore the diverse opportunities available in the tech industry.

  Dalius Kazlauskas

  Vilniaus miesto CTO

  14:00 Open Vilnius Unicorn VS darbas startuolyje

  arrow up arrow up arrow up

  Šis pranešimas tai pasidalinimas apie darbą valstybiniame sektoriuje ir suvokimą, kad tai nėra vien tik biurokratija ir popierizmas kaip, kad labai dažnai yra manoma. Čia, savivaldybėje, gali rasti tikrą darbo prasmę ir daryti tikrus darbus, kurie padeda visam Vilniaus miestui. Nors startuoliai gali atrodyti pilni nuolatinio jaudulio bei inovacijų, valstybiniame sektoriuje leidžiama ne mažiau kūrybingai pasireikšti išlaikant stabilias darbo vietas bei stabilią darbo aplinką.

  Ieva Šūmakarytė

  Organizacijos Women Go Tech „Acceleration" programos vadovė

  14:30 Kas nutylima apie persikvalifikavimą į IT?

  arrow up arrow up arrow up

  Pranešimo metu Women Go Tech atstovė kalbės apie tai, kas dažnai nutylima apie persikvalifikavimą į IT sritį, apžvelgs rinkos tendencijas, darbdavių poreikius ir persikvalifikavimo procesą. Sesijos metu taip pat susipažinsite su dažniausiais profesiją keičiančių žmonių iššūkiais bei sužinosite, kas gali padėti juos įveikti.

  Laurynas Spangevičius

  „Revolut Bank" Operacijų vadovas

  15:00 Globalią karjerą kuriu Lietuvoje

  arrow up arrow up arrow up

  Laurynas 10 metų karjeros siekė svetur – gyveno Anglijoje, Škotijoje, Singapūre, Niujorke, galiausiai Šveicarijoje, o tada nusprendė grįžti į tėvynę. Šiandien Laurynas yra „Revolut” Operacijų vadovas Europai. Pristatymo metu jis pasidalins savo patirtimi ir patarimais, kaip globalią karjerą kurti čia, Lietuvoje.

  Dirbtuvės

  “Darbas gyvenime ar gyvenimas darbe?”

  Tai pokalbio ir dirbtuvių formatas viename, kurio metu Povilas Godliauskas ir Aušra Tamašauskė kalbėsis apie tai, kiek savęs esame linkę atiduoti darbui, kas yra per daug arba per mažai? Ko iš darbuotojo tikisi šiuolaikinis darbdavys ir kaip savęs nesudeginti balansuojant tarp šių dviejų sričių. Diskusijos metu labai svarbus lankytojų įsitraukimas - jie bus kviečiami užduoti klausimus, komentuoti, dalintis. 

  Povilas Godliauskas - psichologas, akredituotas koučingo specialistas ir žmogiškųjų išteklių konsultantas. Aušra Tamašauskė - personalo verslo partnerė Adform.

  registracija

  TECH mugė 2024 pavasario dalyviai

  Įmonių kvietimai į Tech Mugę!

  RENGINIO METU GALĖSITE:

  • Užduoti Jums rūpimus klausimus apie persikvalifikavimą;
  • Tiesiogiai susipažinti su įmonių atstovais;
  • Sudalyvauti BLITZ darbo pokalbiuose;
  • Gauti nemokamą asmeninę karjeros konsultaciją;
  • Pasiklausyti įvairių įmonių vadovų pranešimų persikvalifikavimo temomis.

  Partneriai

  Rėmėjai

  Event photo

  APIE MUS

  image20240418131548

  Pavasario „TECH mugė" 2024 | official aftermovie

  Sugrįžti į Litexpo buvo TAIP GERA!!! Dalinamės prisiminimais apie ką tik praūžusią pavasario TECH mugėje! 🎬 Pasinaudokite proga užsiregistruoti į sekančią mugę – pasimatome jau spalio 12 dieną, Vilniuje, Litexpo!💥 Išankstinė įmonių ir lankytojų registracija: www.techmuge.lt

  image20240416114352

  Baigėsi „Vilnius Coding School“ organizuojama „Tech mugė“: specialus tyrimas atskleidė lankytojų emocijas

  eštadienį Vilniuje įvyko stipriausių informacinių technologijų (IT) srities darbdavių renginys „Tech mugė“, kurį du kart per metus organizuoja programuoti suaugusius mokanti „Vilnius Coding School“. Šiemet mugė buvo rekordiškai didelė – joje dalyvavo per 30 įmonių ir daugiau nei 3000 lankytojų.

  image20240416113022

  Vilniuje prasidėjo „Tech mugė“: nemokamas renginys kviečia norinčiuosius dirbti IT srityje

  Dirbantys ir norintys dirbti informacinių technologijų srityje – sukluskite. Šiandien Vilniuje, parodų rūmuose „Litexpo“, vyksta nemokamas renginys „Tech mugė“. Jis organizuojamas jau septintą kartą, o kokios temos aktualiausios šiemet – domisi reporterė Arneta Matuzevičiūtė, pasakoja „Vilnius Coding School“ vykdomasis vadovas Jevgenij Abdulajev.

  image20240322154252

  Įvyks septintoji „Tech mugė“: lankytojus susipažinti ir diskutuoti kvies ryškiausi IT darbdaviai

  Balandžio 6 d. Vilniuje vyks stipriausių informacinių technologijų (IT) srities darbdavių renginys „Tech mugė“. Jame kaip ir kasmet ryškiausi šalies IT darbdaviai lankytojams ne tik pristatys savo įmones stenduose, bet ir diskutuos apie šiandienos darbo rinką.

  tech-muge-2023-vz-tm

  Jau septintąjį kartą vyksianti „Tech Mugė“ – dėmesys minkštųjų įgūdžių, emocinės gerovės darbe ir HR temoms

  Septintąjį kartą Lietuvoje vyksianti ir lankytojams nemokama, stipriausių IT darbdavių „Tech mugė“ duris atvers šių metų balandžio 6-ąją. Besidomintys galimybėmis persikvalifikuoti ir karjera IT srityje „Litexpo“ gyvai galės susitikti su didžiausiais sektoriaus darbdaviais, dalyvauti turinio sesijoje ir kitose programos dalyse.

  image20231206154704

  Tech mugė 2024 plėsis: pasiūlys daugiau skirtingų darbo pozicijų

  Tik ką nutilus šeštosios „Tech mugės“ šurmuliui, organizatoriai jau planuoja artėjantį renginį. Praėjusį savaitgalį mugėje apsilankė 3 tūkst. žmonių, kurie turėjo galimybę susitikti su didžiausiais sektoriaus darbdaviais, išgirsti svarbiausias rinkos įžvalgas bei patarimus pradedantiesiems.

  Rodyti visus įrašus
  Event photo

  REGISTRACIJA ĮMONĖMS

  Nors darbdaviai varžosi dėl talentų, o žmonės dėl darbdavių, Tech Mugė pasitinka su šūkiu „Mes visi viena komanda" ir taip primena – mes visi esame čia kartu tam, kad turėtume naujų galimybių, dirbtume įdomesnius darbus ir kurtume gražesnę Lietuvą.

  KONTAKTAI: